YÖNETİMİMİZ

YÖNETİMİMİZ
 • Gavin Hudson Anadolu Efes Bira Grubu Başkanı & CEO

  Gavin Hudson

  Anadolu Efes Bira Grubu Başkanı & CEO

  Londra Open Üniversitesi’nden MBA derecesine sahip olan John Gavin Hudson, 1991 yılında SABMiller’a katıldı ve daha sonra SABMiller Güney Afrika’da sırasıyla pazarlama, satış, dağıtım ve çeşitli yönetim görevlerinde bulundu. 2011-2016 yılları arasında SABMiller Kolombiya’da Satış Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Hudson, Ocak 2016’da Efes Rusya Genel Müdürü olarak atandı. Gavin Hudson, Ocak 2017 itibarıyla Anadolu Efes Bira Grubu Başkanı ve Anadolu Efes CEO olarak görevini sürdürmektedir.

 • Tuğrul Ağırbaş Anadolu Efes Türkiye Genel Müdürü

  Tuğrul Ağırbaş

  Anadolu Efes Türkiye Genel Müdürü

  Pertevniyal Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Tuğrul Ağırbaş, Anadolu Efes’e 1990 yılında katıldı. 27 yıldır Anadolu Efes’in Türkiye ve Rusya operasyonlarında önemli görevlerde bulunan Tuğrul Ağırbaş, son olarak Anadolu Efes Türkiye’de Dönüşüm Lideri olarak görev yapıyordu. Tuğrul Ağırbaş 1 Ağustos 2017 tarihi itibarıyla Anadolu Efes Türkiye Genel Müdürü olarak atanmıştır.

 • Burhan Tanık Anadolu Efes Türkiye Mali İşler Direktörü

  Burhan Tanık

  Anadolu Efes Türkiye Mali İşler Direktörü

  Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Burhan Tanık, 1998-2002 yılları arasında Arthur Andersen’de ve 2002-2003 yılları arasında Ernst &Young’da Denetçi olarak görev yaptıktan sonra, 2003 Mart’ta Anadolu Efes Grup’ta Finansal Kontrolör olarak atanmıştır. Haziran 2003 itibarıyla Efes Rusya’da Bütçe ve Planlama Müdürü olarak göreve başlayan Tanık, Efes Rusya’da Ekim 2013’e kadar sırasıyla Finansal Kontrol Müdürü, Finans Direktörü, Finans ve Kontrol Direktörü olarak görev yapmıştır. Kasım 2013 tarihi itibarıyla Anadolu Efes Türkiye Mali İşler Direktörü olarak atanan Burhan Tanık, görevini sürdürmektedir.

 • Gani Küçükkömürcü Anadolu Efes Türkiye Tedarik Zinciri Direktörü

  Gani Küçükkömürcü

  Anadolu Efes Türkiye Tedarik Zinciri Direktörü

  Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Gani Küçükkömürcü, aynı zamanda İskoçya Harriot-Watt Üniversitesi Biracılık Eğitim Programı’nı bitirdi. 1993-1996 yılları arasında Bossa T.A.Ş.’de Operasyon Mühendisi olarak görev yapan Küçükkömürcü, Anadolu Efes bünyesindeki yurtiçi ve yurtdışı operasyonlarda Bira Üretim Şefi, Operasyon Müdürü, Teknik Müdür, Ülke Operasyon Müdürü ve Teknik Direktörlük görevlerinde bulunduktan sonra, Nisan 2012’de Anadolu Efes Türkiye Tedarik Zinciri Direktörü olarak atanmıştır.

 • Kasia Özgen Anadolu Efes Türkiye Pazarlama Direktörü

  Kasia Özgen

  Anadolu Efes Türkiye Pazarlama Direktörü

  Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Kasia Özgen, 1991-1993 yılları arasında Türk Eximbank’ta ve 1993-1996 yılları arasında Garanti Bankası’nda görev yaptıktan sonra, 1996 yılında Unilever Türkiye’ye geçti. Unilever Türkiye’de 2003 yılına kadar çeşitli görevler üstlenen Özgen, 2003 yılında Kıdemli Pazarlama Direktörü olarak Koç Holding – Tat Gıda’ya atandı. 2008 yılında tekrar Unilever’e dönen ve Marka Direktörlüğü görevini üstlenen Kasia Özgen, 2015 yılında Sütaş’a Başkan Yardımcısı olarak atandı. Ocak 2016 itibariyle Özgen, Anadolu Efes Türkiye Pazarlama Direktörü olarak görevini sürdürmektedir.

   

 • Leyla Ayşegül Örs Bingöl Anadolu Efes Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü

  Leyla Ayşegül Örs Bingöl

  Anadolu Efes Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü

  İngiltere Middlesex Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü’nden mezun olan Leyla Ayşegül Örs Bingöl, 2005-2006 arasında İzmir Tesco Kipa A.Ş.’de İşe Alım ve Kaynak Yaratma Müdürü olarak görev aldıktan sonra, 2007 yılında Anadolu Grubu’na katılmıştır. 2007-2011 yılları arasında Anadolu Grubu İnsan Kaynakları Direktörlüğü’nde çeşitli görevlerde bulunan Örs, Mart 2011’de Çelik Motor İnsan Kaynakları Müdürü olarak atanmış ve bu görevini Şubat 2015’e kadar sürdürmüştür. Mart 2015’te Anadolu Efes Grup Kurumsal İnsan Kaynakları Müdürü pozisyonuna atanan Örs, Ekim 2015 itibarıyla Anadolu Efes Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapmaktadır. 

 • Oğuzcan Bülbül Anadolu Efes Türkiye Kurumsal İlişkiler ve Rekabet Uyum Direktörü

  Oğuzcan Bülbül

  Anadolu Efes Türkiye Kurumsal İlişkiler ve Rekabet Uyum Direktörü

  Ankara Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Oğuzcan Bülbül, 2001 yılında Rekabet Kurumu’nda Uzman Yardımcısı olarak iş hayatına başlamıştır. Aralık 2010’a kadar Rekabet Uzmanı olarak Rekabet Kurumu’ndaki görevini sürdüren Bülbül, bu süre içerisinde 2009 yılında ABD Columbia Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler ve Kamu Yönetimi Fakültesi’nde yüksek lisans eğitimini de tamamlamıştır. Aralık 2010 tarihinde Anadolu Efes Türkiye Rekabet Uyum Müdürü olarak atanan Oğuzcan Bülbül, Ekim 2015’ten itibaren Grup Rekabet Uyum Müdürü pozisyonunu üstlenerek Türkiye’nin yanısıra yurt dışı bira operasyonlarındaki rekabet uyum programlarını da yürütmüştür. Bülbül, Şubat 2017 itibarıyla Anadolu Efes Türkiye Kurumsal İlişkiler ve Rekabet Uyum Direktörü olarak atanmıştır.