Kalite Aceleye Gelmez Dedik, +1 Dinlendirme Tekniği’ni Geliştirdik!

Anadolu’dan başlayan yolculuğumuza, geriye bıraktığımız yarım asırda değerli birçok başarı hikayesi sığdırdık. Bayrağımızı 70’ten fazla ülkede dalgalandırdık, birçok yeniliğe öncülük ederek, sektörümüzü geliştirmek için her zaman çok çalıştık.

İkinci 50 yılımızda da geçmişten gelen zengin deneyimlerimizle, sektörümüzün geleceğini şekillendirmek ve kalite için oyunun kurallarını baştan yazmak için çalışmaya devam ediyoruz.

İşimizi tutkuyla yapıyoruz; kaliteyi asla aceleye getirmiyor, en iyisini yapana kadar araştırıyor, geliştiriyor ve en iyi sonuca ulaştığımıza inandığımızda ilerliyoruz. Ustalık eserimiz +1 Dinlendirme Tekniği de işte böyle özverili bir sürecin sonucunda hayata geçti.

Bira ustalarımızın dünyaya kazandırdığı bu yepyeni üretim tekniği ile, üretim sürecinde maltın dinlendirme süresini iki katına çıkarttık. Dünyanın önde gelen bira standartları enstitüsü VLB Berlin tarafından onaylanan bu teknik ile ürünlerimizi sabırla, yavaş yavaş üreterek, malt tadının biraya daha fazla geçmesini sağlıyoruz.

Kısacası kalite aceleye gelmez diyor, +1 dinlendiriyoruz.