Anadolu Efes'te staj imkanı

Üniversite öğrencilerinin geleceklerini birlikte şekillendiriyoruz.
Anadolu Efes’te Project Future kapsamında her yıl 100’den fazla kişiye uzun dönem staj ve Management Trainee olma imkanı sunuyor, onların geleceklerini birlikte şekillendiriyoruz.
Başvuru ve ön değerlendirme

İlan yılda bir kere açılır. Tarihi anadoluefeskariyer Instagram hesabından takip edilebilirsin.

Genel yetenek testi

Bu testte sözel, sayısal, analitik ve dikkat alanlarındaki yeteneklerinin ölçümü yapılır.

Gamification

Çözeceğin oyunlaştırılmış test ile profesyonel yetkinliklerin analiz edilir.

Video mülakat

Mülakat sorularını videoya kaydederek yanıtlaman beklenir.

Online birebir görüşme

Gireceğin bu son aşamada ekip yöneticileri ve İK İş Ortağı ile mülakat gerçekleştirilir.

Detaylar

Project Future Nedir?
Project Future, üniversite öğrencilerine profesyonel bir bakış açısı ve iş hayatına dair deneyim kazandırmak üzere tasarlanmış uzun dönem staj ve MT programımızdır. Program süresince dijital ve inovatif bir çalışma ortamında yaratıcılığını konuşturabilecek ve kapsamlı eğitim programları ile gelişimini destekleyebileceksin.
Kimler Başvurabilir?
3. veya 4. Sınıf üniversite öğrencisiysen ve 6 ay süreyle haftada en az 3 gün bizimle olabileceksen, Project Future’a uzun dönem stajyer olmak üzere başvurabilirsin. Management Trainee programımıza başvurmak için yeni mezun veya Yüksek Lisans öğrencisi olman yeterli. Çalışmayı seven, enerjik, takım çalışmasına yatkın, iletişim gücü yüksek ve meraklıysan seni de aramızda görmek isteriz.
Başvuru Tarihi
Project Future başvuruları her yıl bir kere olmak üzere Ekim ayında açılır.

PROJECT FUTURE STAJ PROGRAMINA KATIL!

Project Future ile sana gerçek bir iş deneyimi, sürekli öğrenme imkanı, kişisel ve profesyonel gelişim desteği vaat ediyoruz.

Uzun dönemli staj programımız sana gerçek projelere dahil olup katkı sağlama, mentor ve takım liderlerimizle birebir çalışma, programdaki diğer stajyerlerle sosyalleşme ve şirket genelindeki harika etkinliklere erişim imkanı sağlıyor.

Büyük düşünmeye teşvik edileceğin, renkli insanların bulunduğu bir ortamda çalışmak seni heyecanlandırıyorsa, seninle tanışmak isteriz.

Kariyerin için şimdi bir adım at, geleceğini birlikte şekillendirelim!

Project Future ile gerçek bir iş deneyimi, sürekli öğrenme imkanı, kişisel ve profesyonel gelişim desteği vaat ediyoruz. Bu programda gerçek projelere dahil olup katkı sağlama; takım liderin, staj koçun ve diğer ekip arkadaşlarınla birebir çalışma; diğer stajyerlerle sosyalleşme ve şirket genelindeki etkinliklere erişme imkanın olacak.

Eleştirel düşünmeye teşvik edileceğin, pek çok farklı sesi duyarken kendi sesini bulabileceğin ve daima gelişeceğin bir ortamda çalışmak seni heyecanlandırıyorsa doğru yerdesin!

Kariyerin için şimdi bir adım at, serüvene katıl!